PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH, RODO

Witaj, nazywamy się Newform Łukasz Małek, ul. Wigury 7 lok. 21a, 90-302 Łódź, tel. +48 667 580 228 e-mail: biuro@newform.com.pl W rozumieniu przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - RODO, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. Ta polityka określa, w jaki sposób traktujemy Twoje dane osobowe, jeśli jesteś użytkownikiem naszej strony internetowej lub ją odwiedzasz.

Rodzaj gromadzonych danych osobowych.

Zbieramy określone dane osobowe na temat odwiedzających i użytkowników naszej Strony Internetowej. Rodzaje informacji, które zbieramy, obejmują: adres IP oraz dane kontaktowe.

Jak zbieramy dane osobowe?

Zbieramy dane osobowe wyłącznie automatycznie podczas pobytu na naszej Stronie Internetowej.

Dane osobowe, które zbieramy o Tobie od innych.

Zazwyczaj gromadzimy dane osobowe bezpośrednio od Ciebie i za Twoją zgodą ale zbieramy także kategorie informacji osobistych o Tobie z innych źródeł poprzez usługodawców jak np. Google, którzy mogą przekazywać informacje o Tobie.

Wykorzystywanie Twoich danych osobowych.

Jest realizowane w ramach prawnie usprawiedliwionych celów. Obejmują one: świadczenie usług opisanych na Stronie Internetowej, zarządzanie naszą relacją z Tobą, np. odpowiadając na Twoje zapytania przesłane do nas poprzez adres e-mail, udzielania odpowiedzi na żądania instytucji upoważnionych do otrzymywania informacji.

Kiedy ujawniamy Twoje dane osobowe?

Ujawniamy dane osobowe następującym odbiorcom: - podwykonawcom i usługodawcom, którzy pomagają nam w związku z celami wykorzystywania danych osobowych (jak określono powyżej), w szczególności: dostawcy usług hostingu witryn internetowych, którzy znajdują się w Polsce (firma home.pl S.A. ul. Zbożowa 4, 70-653 Szczecin, Polska/Poland, +48.914325555, +48.504502500, https://home.pl/kontakt) - usługi techniczne i wsparcie klienta, które znajdują się w Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, zwracając uwagę, że nasi podwykonawcy i dostawcy usług mogą również przekazywać i uzyskiwać dostęp do takich informacji z innych krajów, w których prowadzą działalność; - prawnikom, organom nadzoru i organom rządowym w związku z procedurami i obowiązkami w zakresie zgodności z prawem; - stronie trzeciej, gdy dotyczy śledztwa lub domniemanej lub podejrzewanej nielegalnej działalności; - stronom trzecim w celu egzekwowania lub ochrony naszych praw lub w celu zajęcia się ryzykiem finansowym lub utraty reputacji;

Gdzie przechowujemy Twoje dane osobowe?

Nasza siedziba znajduje się w Polsce, w Łodzi, tak więc Twoje dane będą przetwarzane w Polsce. Niektórzy z adresatów, których opisaliśmy w sekcji powyżej, i którym ujawniamy Twoje dane osobowe, mają siedzibę poza Polską w takich miejscach jak Wielka Brytania i USA. Robimy to na podstawie Twojej zgody na tę politykę. W celu ochrony Twoich danych, dbamy o to, aby współpracować z podwykonawcami i dostawcami usług, którzy naszym zdaniem utrzymują wysoki standard zgodności z wymogami bezpieczeństwa informacji.

Jak zabezpieczamy Twoje dane osobowe?

Przechowujemy dane osobowe na bezpiecznych serwerach zarządzanych przez firmę home.pl Więcej o zabezpieczeniach: http://regulaminy.home.pl/Polityka-prywatnosci-home.pl.pdf

Informacje, które publikujesz lub przekazujesz innym

Jeśli udostępniasz swoje dane osobowe innym osobom, nie możemy kontrolować ani brać odpowiedzialności za sposób, w jaki będą wykorzystywać te dane lub nimi zarządzać. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz przekazywać informacje innym osobom, na przykład kiedy publikujesz wiadomość publiczną na forum, udostępniasz informacje za pośrednictwem mediów społecznościowych lub nawiązujesz kontakt z innym użytkownikiem. Zanim udostępnisz publicznie swoje dane osobowe lub przekażesz je komukolwiek innemu, zastanów się uważnie. Przekazując informacje innemu użytkownikowi, należy zapytać ich, w jaki sposób będą przetwarzać Twoje dane i w jakim celu. Jeśli udostępniasz informacje za pośrednictwem innej strony internetowej, zapoznaj się z polityką prywatności tej strony, aby zrozumieć zasady zarządzania informacjami, ponieważ ta polityka prywatności nie będzie na tych stronach obowiązywać.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Przechowujemy Twoje dane osobowe tak długo, jak jest to konieczne, aby świadczyć usługi Tobie i aby wypełniać nasze prawne zobowiązania. Przysługuje Tobie prawo żądania od nas: - dostępu do danych osobowych Ciebie dotyczących, ich sprostowania, - usunięcia, - ograniczenia przetwarzania, - przenoszenia danych. Masz również prawo do sprzeciwu. W ramach Twoich praw, na nasze działania możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – PUODO

Aktualizacje

Będziemy musieli od czasu do czasu zmieniać tę politykę, aby być na bieżąco z najnowszymi wymogami prawnymi i wszelkimi zmianami w praktykach zarządzania prywatnością. Gdy zmienimy zasady to najnowsza wersja tych zasad będzie zawsze dostępna na tej stronie.

Jak możesz się z nami skontaktować?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych praktyk dotyczących prywatności lub sposobu, w jaki zarządzamy Twoimi danymi osobowymi, skontaktuj się z nami pisząc na adres: biuro@newform.com.pl

Zakończenie

Cieszymy się, że dotarłaś(eś) do końca polityki prywatności, ponieważ znajomość tych informacji jest najlepszym sposobem zrozumienia, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane osobowe i jak najlepiej nimi zarządzać.